Doradztwo, projekt, wykonanie

Wszystkim swoim klientom oferujemy kompleksowe wykonanie, modernizację i serwis instalacji elektrycznej.

DORADZTWO I PROJEKT

W przypadku gdy projekt instalacji nie istnieje lub istniejący projekt znacznie odbiega od państwa wymagań – przystępujemy do tworzenia nowego, uwzględniającego potrzeby, a także najnowsze rozwiązania i trendy w instalacjach elektrycznych i oświetleniowych.
W oparciu o istniejący plan konstrukcyjny budynku lub mieszkania – tworzymy własny projekt instalacji i konsultujemy go z inwestorem w celu naniesienia ewentualnych zmian. Gdy zostaje on uzgodniony - spotykamy się na budowie, by stworzyć ostateczną wizję instalacji elektrycznej.
Następnie przystępujemy do wykonania projektu technicznego i na jego podstawie tworzymy wycenę  pierwszego etapu wykonania instalacji elektrycznej (ETAP 1 - podtynkowy), po czym przesyłamy ją do akceptacji.
W przypadku porozumienia obu stron - przystępujemy do prac instalacyjnych.

WYKONANIE INSTALACJI
 
Nasze instalacje charakteryzują się wysokim standardem i elegancją. Efekt ten uzyskiwany jest przez stosowanie nowoczesnych schematów i rozwiązań oraz używanie materiałów wysokiej jakości dostępnych na polskim rynku: puszki podtynkowe, złączki i zaciski – firmy SIMET, ELEKTRO-PLAST, PAWBOL i WAGO, kable i przewody – firma NKT, tablice i zabezpieczenia – Schneider Electric, Hager i inne wiodące firmy. Nie zaniżamy kosztów instalacji poprzez wprowadzanie tanich zamienników materiałów czy przewodów.
 
W naszych instalacjach nie stosujemy górnych puszek rozdzielczych - wszelkie połączenia są wykonywane w puszkach z osprzętem. Przewody nie są sztukowane, dzięki czemu eliminujemy zbędne połączenia. Uzyskujemy przez to znaczną poprawę jakości instalacji oraz likwidujemy puszki pod sufitem, które zmniejszają estetykę i niezawodność pracy instalacji.
 
Przewody przytwierdzamy przy użyciu specjalnych uchwytów i gorącego kleju zgodnie z obowiązującymi normami i trendami. Nie stosujemy gwoździ, blaszek, czy innych wynalazków preferowanych przez niejednego polskiego elektryka. Dzięki temu trasy są proste (w poziomie i pionie) i nie odstają od podłoża.
Puszki podtynkowe solidnie osadzamy na kleju gipsowym, przewody wprowadzamy do środka i łączymy je, przygotowując całość do montażu osprzętu. Wszystkie puszki zabezpieczamy specjalnymi deklami, przygotowując w ten sposób instalację do tynkowania.